Gości Apartamentu od najpiękniejszej polskiej plaży dzielić będzie tylko 100 m, gdyż apartament ten jest usytuowany przy samej Promenadzie - najbardziej pożądanej lokalizacji w Świnoujściu.
W najbliższym sąsiedztwie znajduje się również nowoczesny Aquapark z wieloma wodnymi atrakcjami, takimi jak: baseny, sauny oraz wanny z hydromasażem.
Dodatkowym atutem apartamentu jest balkon, bezpłatne Wi-Fi oraz winda w budynku.
W odległości nie większej niż 300 m od apartamentu zlokalizowane są liczne rozrywki: Oceanarium, Dom do góry nogami, kręgielnia, lokalny browar rzemieślniczy, a także Muszla Koncertowa, w której w sezonie regularnie odbywają się róznorodne imprezy kulturalne.
Rodziny z dziećmi ucieszy bliskość Parku Zdrojowego z placami zabaw, do którego z apartamentu dojdziemy w zaledwie 5 minut. Nie jest daleko również do obiektów gastronomicznych - kawiarnie, lodziarnie i restauracje rozmieszczone są wzdłuż Promenady, dosłownie kilka metrów od apartamentu, a dodatkowo na najniższej kondygnacji budynku znajduje się restauracja azjatycka, która na pewno zainteresuje każdego fana kuchni orientalnej.
Dzięki tak rewelacyjnej lokalizacji nasi Goście w pełni mogą się cieszyć urokami nadmorskiego kurortu, jakim jest Świnoujście.